opony-tir.pl

Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Regulamin sklepu

I. Warunki ogólne

 

1. Sklep internetowy, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.opony-tir.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.

2. Sklep www.opony-tir.pl jest prowadzony przez firmę:

KACPURA - Opony TIR
Wojska Polskiego 46a
86-105 Świecie, POLAND
Nip. 559-129-27-92

tel. : 0 501 549 326
fax: 052 331 09 57
e-mail: biuro.tir[at]opony-tir.pl


4. Zakup w sklepie internetowym www.opony-tir.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.


II. Procedura składania i realizacji zamówień

 

§ 1 Składanie zamówień

Prawidłowo złożone zamówienie za pośrednictwem wypełnionego formularza w sklepie internetowym (www.opony-tir.pl), jego zarejestrowanie zostanie potwierdzone automatycznie przez system sprzedaży sklepu Opony-tir.pl (pocztą elektroniczną e-mail na adres klienta wskazany w zamówieniu).

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy kupna-sprzedaży.

W przypadku braku towaru na stanie magazynowym klient zostanie poinformowany pocztą elektroniczną lub telefonicznie o czasie oczekiwania na dany towar.

W przypadku braku towaru na stanie magazynowym klient takim przypadku nie jest zobowiązany do finalizacji zamowienia kupna towaru.

Koszt dostawy powyżej 2 opon ustalany jest indywidualnie z Sprzedawcą po złożeniu zamówienia. Po złożeniu zamówienia prosimy oczekiwać na kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów transakcji.

Składając zamówienie klient akceptuje poniższy regulamin sklepu Opony-tir.pl

UWAGA: Klient zwany Zamawiającym może uwzględnic kontaktując się ze sprzedawcą ewentualne korekty do zamówienia tylko przed jego zatwierdzeniem i wysłaniem. Dokonanie późniejszych zmian jest możliwe, ale tylko w wyjątkowych sytuacjach i po konsultacji z naszym Sprzedawcą. Każde następne zamówienie złożone na odrębnym formularzu zamówień traktowane będzie jako osobne zamówienie.

Oferta towarów przedstawiona na sklepie internetowym nie odzwierciedla stanów magazynowych i nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa.

 

§ 2 Czas realizacji potwierdzonego zamówienia

Termin realizacji zamówienia wynosi: Zamówienia będą realizowane do 10 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia (w przypadku opon niestandardowych lub trudnodostępnych znajdujących się u Producenta). W skrajnych wypadkach z powodu zdarzeń losowych wynikających z przyczyn od nas niezależnych zamówiony wcześniej towar nie zostanie dostarczony. W związku z tym po terminie 30 dni od daty przyjęcia zamówienia do realizacji zamówienie uznaje się za nieaktualne w przypadku braku jego realizacji.

O wszelkich opóźnieniach w realizacji zamówienia będą Państwo informowani na bieżąco przez naszych pracowników. W przypadku zamówienia przez klienta opon w danej chwili niedostępnych Sprzedawcy zobowiązani są do przedstawienia o ile to możliwe alternatywnych zamienników opon w danej chwili dostępnych.

UWAGA: Oferta przedstawiona w witrynie www.opony-tir.pl dotyczy tylko obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

 

§ 3 Jakość produktów

Wszystkie oferowane przez nas opony, są produktami nowymi i pełnowartościowymi, objętymi gwarancjami odpowiednich producentów opon.

 

§ 4 Zasady reklamacji towaru i jego ewentualnego zwrotu

Podstawą do rozpatrzenia reklamacji jest dowód zakupu towaru (faktura, lub paragon), który otrzymujecie Państwo bezpośrednio w momencie odbioru opon, lub podczas montażu opon w serwisie wymiany opon.

Reklamację zgłoszoną przez Państwa rozpatruje każdy autoryzowany serwis ogumienia na terenie kraju. W skrajnych wypadkach gdy nie możemy wskazać serwisu w miejscu Państwa zamieszkania zobowiązani są Państwo do dostarczenia towaru reklamowanego na własny koszt na wskazany przez nas adres. W przypadku uznania bądź nieuznania reklamacji odsyłamy opony na swój koszt do Państwa.

Procedura reklamacyjna ma na celu wykrycie wad ukrytych, wynikających z procesu produkcyjnego opon, w związku z tym prosimy o udanie się do najbliższego autoryzowanego serwisu wymiany opon i skontaktowanie się poprzez ten serwis z przedstawicielem producenta, w celu dokonania ekspertyzy uszkodzonego produktu. Maja Państwo również możliwość zwrotu towaru (przyjmujemy tylko towar w stanie niewskazujacym na użycie)na swój koszt w terminie 10 dni od daty zakupu na adres wskazany przez naszego Sprzedawcę

 

§ 5 Odstąpienie od zawartej umowy

Po złożeniu zamówienia na formularzu w sklepie Opony-tir.pl: Do momentu potwierdzenia zamówienia (złożonego na naszym sklepie Opony-tir.pl) telefonicznie przez naszych Sprzedawców zarówno Klient jak i Sprzedawca może odstąpić od transakcji handlowej nie podając przyczyny. W skrajnych wypadkach z powodu zdarzeń losowych wynikających z przyczyn od nas niezależnych zamówiony wcześniej towar nie zostanie dostarczony. W związku z tym po terminie 30 dni od daty przyjęcia zamówienia do realizacji zamówienie uznaje się za nieaktualne w przypadku braku jego realizacji.

Po wydaniu towaru do klienta z magazynu:

Klient będący konsumentem ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy w terminie 10 dni od dnia wydania rzeczy* (otrzymania towaru), bez podania przyczyny, składając oświadczenie na piśmie oraz dokonując zwrotu towaru. Towar musi być w stanie nienaruszonym. Równowartość zwróconego towaru otrzymuje Klient w terminie 14 dni (od daty dostarczenia towaru do siedziby firmy) przelewem tylko na podany rachunek w Banku. Koszty zwrotu przesyłki, ponosi Klient. Zwracany towar nie może być używany oraz powinien być czysty. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia zwrotu. Do zwracanego towaru musi być dołączony dowód zakupu oraz nr konta bankowego, na który mają zostać odesłane pieniądze. *) dotyczy to towaru, który nie nosi znamion używania.

 

§ 6 Poufność danych

1. Dane klienta otrzymane w celu realizacji zamówienia przechowywane są przez Opony-tir.pl z uwzględnieniem niezbędnych standardów bezpieczeństwa, wymaganych przez Prawo Polskie.

2. Przechowywane dane mogą w każdej chwili zostać udostępnione Klientowi do wglądu lub modyfikacji.

3. Właściciel sklepu Opony.pl zastrzega sobie prawa wykorzystywania przechowywanych danych w celach marketingowych.

4. Zebrane dane NIE zostaną przekazane żadnym podmiotom trzecim, niezwiązanym z Opony-tir.pl


Strona głównaStrona główna

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów

Promocje

Aktualnie brak promocji